english
 

Tipsport.net Snowboard and Freeski Contest


29.7.2010 - Acrobat Park

Tipsport.net Snowboard and Freeski Contest is back. 6.–7. 8. 2010.
Acrobat Park znovu po roce připravili největší a nejoblíbenější letní závod ve snowboardingu a freeski ve střední Evropě. Akci, která se zapíše do dějin těchto adrenalinových sportů.
Nejen čeští, ale i mezinárodní jezdci si to rozdají v big airu o celkové prize money v hodnotě 60.000 Kč. Všechny věkové kategorie rozděleny mezi ženy a muže.
Připraveny jsou také hodnotné ceny od společnosti Philips, exkluzivní hodinky Prim a spousta dobrot Nutrend.
Bohatý doprovodný program jak pro ridery, tak i pro diváky. Oba večery velká party. Ano, Tipsport.net Snowboard and Freeski Contest je dvoudenní akce.
V pátek 6.7. proběhnou kvalifikace a večerní koncert česko-britské kapely Blackerfeed. DJ Robot on the set a večerní Dance Battle.
V sobotu 7.7. proběhne velké finále o 60.000 Kč a těšit se můžete na exhibice na trampolíně, v high jumpu nebo na biketrial. Tempo sobotní after party budou diktovat DJ´s Noir a Jorgos a večerní koncert zajistí kapela Airfare.
Pro všechny riders, co nebudou v sobotu závodit je připraven turnaj v beach volejbale o hodnotné ceny. Přihlásit se můžou i diváci. Hrají dvojky. Pravidla stejně jako jiné informace budou umístěny na oficiálním netu.
Info pro diváky: VSTUPNÉ JE ZDARMA

Více info k Tipsport.net Snowboard and Freeski Contest naleznete na http://www.acrobatpark.com/snowboardandfreeskicontest/.
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta